Добре дошли в бг форума на Уинкс клуб.
Регистрирайте се и се забавлявайте с нас! Smile

Добре дошли фенове на Уинкс!

ИндексPortalГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпросчета за героите от филма

Go down 
АвторСъобщение
~Beatygirl~
Ученичка от Облачната кула

Female Брой мнения : 238
Точки : 0
Дата на регистриране : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Въпросчета за героите от филма   Вто Сеп 02, 2008 7:15 am

1.Какво предпочитате:феите,специалистите или вещиците?
2.Коя ви е любимата фея?А специалист?А вещица?Защо?
3.По кои предмети бихте искали да ви предават феите,специалистите и/или вещиците?
4.На какво животно,плод или растение оприличавате следните герои:
Блум
Флора
Стела
Лейла
Муза
Техна
Айси
Дарси
Сторми
Скай
Брендан
Ривън
Тими
5.Сънували ли сте сънища с героите?Ако да,разкажете някой.
6.Кой герой от филма бихте искали за гадже или поне на кой от героите да прилича?
7.Ако любимите ви герои дойдат във нашия свят къде бихте ги завели?
8.Ако отидите в света на феите,вещиците и специалистите и имате право да вземета само ЕДИН предмет кой ще бъде той?
9.Какво бихте променили от филма ако имахте тази възможност?
10.Ако имахте две минути какво бихте казали на някой герой?Кой ще бъде той?

Последната промяна е направена от ~Beatygirl~ на Пет Сеп 05, 2008 4:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
~Beatygirl~

Female Брой мнения : 238
Точки : 0
Дата на регистриране : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета за героите от филма   Пет Сеп 05, 2008 4:28 am

1.Какво предпочитате:феите,специалистите или вещиците?
2.Коя ви е любимата фея?А специалист?А вещица?Защо?
3.По кои предмети бихте искали да ви предават феите,специалистите и/или вещиците?
Блум
Флора
Стела
Лейла
Муза
Техна
Айси
Дарси
Сторми
Скай
Брендан
Ривън
Тими
5.Сънували ли сте сънища с героите?Ако да,разкажете някой.
6.Кой герой от филма бихте искали за гадже или поне на кой от героите да прилича?
7.Ако любимите ви герои дойдат във нашия свят къде бихте ги завели?
8.Ако отидите в света на феите,вещиците и специалистите и имате право да вземета само ЕДИН предмет кой ще бъде той?
9.Какво бихте променили от филма ако имахте тази възможност?
10.Ако имахте две минути какво бихте казали на някой герой?Кой ще бъде той?

1.Ами попринцип зависи от някои неща.Ако вещицата е много зла но красива а феята мила и гразна предпочитам вещицште а ако е обратното феите,но попринцип вещиците са №1.
2.Фея:Стела и Флора защото имаме същите интерси със Стела а ми е много симпатична и мила Флора.Вещица:Айси-харесва ми ледения и характер,външност и много други неща.Специалист:Брендън защото е много сладък,готин и мъжествен.
3.Този въпрос ми е любим!Ето ги и моите отговори:
Блум-математика,Флора-биология,Стела-бълг. езики и литература,Муза-музика,Техна-информатика,Лейла-история и география,Тими-химия,Ривън-английски език,Скай-руски език,Брендън-физическо,Айси-директорка,Дарси и Сторми заместник директорки.
4.Блум-лисица,детелина
Флора-костенурка,киви
Стела-лебед,водна лилия
Лейла-Орел,ябълкка

Муза-славей,череша
Техна-елен,кокиче
Айси-пингвин,лимон
Дарси-орел,банан
Сторми-мечка,роза

Скай-гълъб,бреза
Брендан-леопард,палма
Ривън-жираф,ананас
Тими-носорг,круша

5.Сънувала съм синща но не ги помня особено добре.
6.Определено Брендън.
7.На най-интересните места в града ни.Примерно в зоопарка,в морската градина на макдоналдс,в някое заведение и т.н.
8.Скиптера на Стела но определено го искам с магическа сили.
9.Ами не съм гледала последната серия но ако завършва зле за триксите бих искала те да се съюзят с феите и да се порят заедна срещу злото.
10.Бих на казала на Стела,Флора,Айси,Дарси,Сторми и Техна че много ги обичам и те са ми любимите герои,че са страшно забавни и още много други неща но незнам дали ще има време за тях,а Кико бих си го откраднала.
Стела_Брендан

Female Брой мнения : 6
Години : 21
Точки : 6
Дата на регистриране : 10.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета за героите от филма   Съб Апр 10, 2010 1:37 pm

1.Какво предпочитате:феите,специалистите или вещиците? Феите и специалистите
2.Коя ви е любимата фея?А специалист?А вещица?Защо? Любимата ми фея е Стела,защото винаги казва каквото мисли , винаги е забавна , слънчева и в крак с модата !
3.По кои предмети бихте искали да ви предават феите,специалистите и/или вещиците?Феите по магии , специалистите - по физическо или по нищо - просто искам да ги видя - всичките а вещиците по вещерство !
Блум - кокиче
Флора - водна лилия
Стела - роза
Лейла- леопард
Муза - славейче
Техна - на малинка
Айси - бяла мечка
Дарси - бухал
Сторми - прилеп

Скай - котенце
Брендан - котенце
Ривън - зайче
Тими - кученце
5.Сънували ли сте сънища с героите?Ако да,разкажете някой. Сънувала съм. Например сънувах, че съм в Алфея , но не съм фея - просто обикновенно дете и наблюдавам битката на феите с триксите,но Дарси ме забелязва и ме атакува. Муза ме спасява и след това битката приключва и феите започват да ме разпитват - от къде съм,защо съм тук и т.н. ! След това откривам свои магически способности и отивам със Стела ( моята любима фея) в Солария, за да и помогна в битката с неизвестни нападатели ! През това време другите Уинкси остават в Алфея и отиват на мисия. СЪБУДИХ СЕ И ВСИЧКО СВЪРШИ ЗА ЖАЛОСТ !!
6.Кой герой от филма бихте искали за гадже или поне на кой от героите да прилича? Блендан естествено- той е най-готиният специалист !
7.Ако любимите ви герои дойдат във нашия свят къде бихте ги завели? Навсякъде
8.Ако отидите в света на феите,вещиците и специалистите и имате право да вземета само ЕДИН предмет кой ще бъде той? Дневника си.
9.Какво бихте променили от филма ако имахте тази възможност? ще направя още 10000000000000 сезона
10.Ако имахте две минути какво бихте казали на някой герой?Кой ще бъде той? Бих желала да кажа на Стле аче е върха и да я помоля за малко магическа сила !!
[/quote]
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета за героите от филма   

Въпросчета за героите от филма
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1