Добре дошли в бг форума на Уинкс клуб.
Регистрирайте се и се забавлявайте с нас! Smile
Добре дошли в бг форума на Уинкс клуб.
Регистрирайте се и се забавлявайте с нас! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли фенове на Уинкс!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 История на форума. (Кои сме ние)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Дарси
Директорка и преподавателка на Облачната кула
Директорка и преподавателка на Облачната кула
Дарси


Female Брой мнения : 278
Години : 30
Местожителство : Навсякъде.
Точки : 74
Дата на регистриране : 13.04.2008

История на форума. (Кои сме ние) Empty
ПисанеЗаглавие: История на форума. (Кои сме ние)   История на форума. (Кои сме ние) EmptyВто Апр 19, 2011 4:13 am

За форума
Форума е създаден на 13 април 2008 г. от главния Администратор - Скай. Идеята му беше да създадем Роуплей форум, където да се събираме, да играем, да се забавляваме и не на последно място - да се запознаваме с нови хора и да намираме нови приятели.
В началото го ръководехме аз и Скай, но малко след това той се отказа. И така, доста време след това, работех и се грижех за форума само аз. Стана доста популярен и се запознах с наистина чудесни хора! Заедно с тях направихме форума доста интересен и полезен. Забавлявахме се дълго време.
След време обаче форума затихна. Загубих връзка с другите потрбители и малко след това се отказах да се занимавам.
На скоро обаче случайно се сетих за него и за доброто старо време. Сега реших отново да се захвана и да съживя духа му.
Надявам се в скоро време да съберем доста хора и отново да се забавляваме като преди.



История на форума. (Кои сме ние) 11sfhv9 Ако някой се интересува от нещо или просто иска да се запознаем, може да ме намери на някой от следните адреси.
Smile
Върнете се в началото Go down
Krysy

Krysy


Female Брой мнения : 245
Години : 29
Местожителство : Calella
Точки : 257
Дата на регистриране : 03.03.2013

История на форума. (Кои сме ние) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История на форума. (Кои сме ние)   История на форума. (Кои сме ние) EmptyВто Мар 19, 2013 7:16 am

това е една историа която е много хубава
Върнете се в началото Go down
 
История на форума. (Кои сме ние)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: :) :: За нас-
Идете на: