Добре дошли в бг форума на Уинкс клуб.
Регистрирайте се и се забавлявайте с нас! Smile
Добре дошли в бг форума на Уинкс клуб.
Регистрирайте се и се забавлявайте с нас! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли фенове на Уинкс!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Твоят външен вид е...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Дарси
Директорка и преподавателка на Облачната кула
Директорка и преподавателка на Облачната кула
Дарси


Female Брой мнения : 278
Години : 30
Местожителство : Навсякъде.
Точки : 74
Дата на регистриране : 13.04.2008

Твоят външен вид е... Empty
ПисанеЗаглавие: Твоят външен вид е...   Твоят външен вид е... EmptyПет Апр 15, 2011 11:38 am

Избери един от отговорите А, Б, В или Г и преброй коя буква се повтаря най-често, за да откриеш твоя профил.
Стела написа:

~Приказни дрехи:

а) Бих искала да се облека като вещица, за да почувствам силата на злото. Студената Айси например, е страхотна, модерна и същевременно зла.
б) Много се смея като си спомня приказката за новите дрехи на царя: един шивач убедил царя, че му шие невидими дрехи. Царят доволен се нагиздил в новите дрехи и - без да подозира измамата - се разходил чисто гол из царството си.
в) Мисля, че най-приказната рокля която съм виждала в живота си, е роклята, която Грейс Кели носеше в деня на сватбата си с принц Рение от Монако.
г) Мечтата ми е да си купя вечерна рокля, направена от бял шоколад и целувки. Така щом приключи празничната вечер, ще мога да я изям.

~Родителите ти са решили да ти купят нов гардероб (ама че си късметлийка!), какъв го предпочиташ?
а) Същия като твоя. И пълен с дрехи като твойте.... Може ли да го клонирам?
б) Просторен, с лампа вътре и да бъде прозрачен, за да намирам веднага онова, което търся. Но има едно малко неудобство: по магичен начин ще трябва да се превърна в подреден човек.
в) С добро разпределение, голям, стабилен и класически за да не му мине модата никога.
г) Никакви гардероби. Онова, което искам, е едни доста дълъг щендер, за да закачам всичките си дрехи и да са пред очите ми.

~Трябва ти плат, за да си ушиеш нова рокля... какъв плат ще си купиш?
а) Винаги съм искала да усетя по кожата си нежния и хлъзгав допир на коприната.
б) Бих искала да купя от плата, който предпазва от слънчевите лъчи. Може да си направя плажна рокля от него.
в) Искам ефирен плат на цветя, за да си ушия рокля, подобна на онази, която майка ми носела на 18-годишнината си. Чувствам се носталгично настроена!
г) Искам от продавача специален плат, изтъкан изцяло ръчно на стара предачна машина и от естествени нишки.

~Ако трябваше да измислиш дизайн на фантастични обувки от марката Уинкс Клуб, какви би ги направила?
а) Много ми харесват вашите обувки - като тези, които носите като феи, така и другите, които носите като момичета. Не бих ги променила.
б) За образа ви на феи бих направила прозрачни, нечупливи, кристални обувки. За обикновения ви стил бих избрала блестящи обувки с нисък ток.
в) Бих ги направила с тънки токове вместо платформите, които носите... недотам модерни вече. И бих махнала крещящите цветове: бих ги направила сиви, един елегантен цвят, който винаги стои добре.
г) Бих запазила ботите, които са много модерни, но бих добавила някой детайли: резервни крила и специални скрити оръжия за всеки случаи.

~Поканили са те на маскен бал.. какво ще облечеш?
а) Трябва да призная, че моят костюм ще е съвсем класически: ще отида облечена като орисница.
б) Трябва ми нещо ново и различно. Ще пообиколя магазините; да видим дали ще се вдъхновя и ще ми хрумне някоя оригинална идея.
в) Онова, което наистина бих желала да облека, е балната рокля на Пепеляшка.
г) Ще отида като пълна луна. Ще се опитам да убедя малката ми сестра да се маскира като звезда (ще трябва да й обещая огромен ягодов сладолед)

Резултати:

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
m.kostova98

m.kostova98


Female Брой мнения : 10
Години : 25
Местожителство : Линфеа
Точки : 10
Дата на регистриране : 29.12.2012

Твоят външен вид е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Твоят външен вид е...   Твоят външен вид е... EmptyСъб Дек 29, 2012 3:52 pm

Между отговор А(модерна) и В(класическа)
Върнете се в началото Go down
bloom2002

bloom2002


Female Брой мнения : 14
Години : 24
Точки : 14
Дата на регистриране : 31.07.2013

Твоят външен вид е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Твоят външен вид е...   Твоят външен вид е... EmptyПон Авг 12, 2013 10:39 am

Повече отговори А:
Модерна
Surprised 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Твоят външен вид е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Твоят външен вид е...   Твоят външен вид е... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Твоят външен вид е...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Ала-Бала :: Въпроси, тестове, анкети :: Тестовете на Стела-
Идете на: